193. Cesta k chalupám
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 31,5 x 37,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč