193. Marcel Van? - Pohled na přístav
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1964
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 83 x 63 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč