Motiv lesa

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 107 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 06.12.2021 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč