193. Statek u vody
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 54 cm, rámování: 68 x 88 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč