194. Kvetoucí stromy

rám značně poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 85 cm, rámování: 109 x 90 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 19.06.2019 22:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč