194. Rybky
Signováno vpravo dole, číslováno 1/5 vlevo dole, volný list
Technika: litografie
Šířka: 23,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list 43,5 x 33 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč