195. Krajina s potokem - autor Baroni
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: akryl, materiál: plátno fixováno na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 71 x 90 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč