195. Na mýtině - W. Bosch
signováno vlevo dole, rámováno v blondelové rámu
Technika: akryl, materiál: na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 108 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč