197. Krajina s alejí
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 83 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč