197. Krajina s říčkou
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28,5 x 34 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč