197. Portrét exotické ženy
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 8,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 22,5 x 18 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč