2. Bitva
nesignováno, rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 61 cm, výška: 73 cm, rámování: 87 x 76 cm
Konec dražby: 07.02.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč