2. Bitva

nesignováno, rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 61 cm, výška: 73 cm, rámování: 87 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2022 20:02 SEČ

Zbývá: 9d 13h 49m 55s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč