2. Lesní scenérie
Signováno vpravo dole pod rámem, rámováno ve zlaceném masivním rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 54 x 68,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč