2. Matka s dcerou
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1874
Šířka: 73 cm, výška: 92 cm, rámování: 106 x 89 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 23.05.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč