2. Na Tatranské cestě
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 43 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč