Příboj

signováno a datováno vlevo dole, blondel rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1863
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 17.05.2021 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč