20. Alej stromů na nábřeží
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1954
Šířka: 24 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 34 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč