20. Jezero v podzimním šeru - L Formát

reintolováno, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 92 cm, rámování: 104 x 84 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:09 SELČ

Zbývá: 15d 6h 23m 51s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč