Pastorále

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 46 cm, rámování: 65 x 79 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč