20. Plachetnice v bouři
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč