20. Portrét biskupa Geraudé de La Barthé
portrét francouzské biskupa Geraudé de la Barthé, vlevo nahoře rodový erb de la Barthé, malba odborně restaurována na původním napínacím rámu, nově rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 18. století
Šířka: 64,5 cm, výška: 80,5 cm
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 05.12.2017 18:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč