Rybář s pomocníkem

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1878
Šířka: 37 cm, výška: 48 cm, rámování: 55 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč