20. Vojáci
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 31 x 36 cm
Konec dražby: 12.01.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč