20. Žena s růžemi

signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 57 x 80 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:43

Zbývá: 14d 10h 13m 15s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč