200. Kostelík

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu věnování
Technika: akvarel, datace: 1953
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 53 x 44 cm

Konec dražby: 19.06.2019 22:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč