200. Květinové zátiší
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč