200. Srdce
Autor: Štěpán Telerovský
(1916 Užhorod - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1982
Šířka: 45 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 47 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč