200. Srdce

Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1982
Šířka: 45 cm, výška: 70 cm, rámování: 72 x 47 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč