201. Příboj - Brandt
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč