203. Květina
Neurčená signatura azbukou vpravo dole, nečištěno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38,5 x 52,5 cm
Stav: původní
Konec dražby: 28.07.2019 15:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč