Orání na Karp. Rusy

signováno vpavo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 38 cm, výška: 25 cm, rámování: 50 x 60,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč