Šaman - XLformát

Monogramováno F.M vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 107 cm, výška: 140 cm, rámování: 147 x 114 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč