204. Pohled na město
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 77 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč