204. Žena na divanu
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 68 cm, výška: 52 cm, rámování: 75 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč