204. Zimní chalupa
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 62 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč