Zimní chalupa

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 62 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč