207. G.M. - Costume Tchéque du Tábor.

Vynikající kresba neurčeného autora, francouzský nápis Costume Tchéque du Tábor.
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 8 cm, výška: 14 cm, rámování: 32 x 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč