206. Krajina s vodou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč