209. Chalupa v noci
signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 40 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč