21. J. Hrubeš, Statek u lesa

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1940
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 59 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 04.11.2020 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč