Krajina - XL Formát

signováno vlevo dole, původní rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 84 x 114 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 700 Kč