Krásný pohled na chrám

Signováno a datováno dole uprostře, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept, datace: 1986
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 30 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč