21. Luční květiny
signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč