21. Potrét šlechtice

portrét francouzského šlechtice Paul de Labarthe de Thermes ve zbroji, signatura nenalezena, v pravém horní rohu erb rodu La Barthe de Thermes, malba odborně restaurováno a napnuto na nový napínací rám, nově rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 66 cm, výška: 81 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 05.12.2017 18:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč