21. Potrét šlechtice
portrét francouzského šlechtice Paul de Labarthe de Thermes ve zbroji, signatura nenalezena, v pravém horní rohu erb rodu La Barthe de Thermes, malba odborně restaurováno a napnuto na nový napínací rám, nově rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 66 cm, výška: 81 cm
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 05.12.2017 18:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč