21. Rybáři
signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 45 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 18:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč