21. Sedící akt

Nesignováno, na reversu další malba. Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 69,5 cm, rámování: 81 x 66 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:13 SEČ

Zbývá: 13d 12h 20m 51s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč