21. Sedící akt
Nesignováno, na reversu další malba. Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 69,5 cm, rámování: 81 x 66 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč