21. Za rozbřesku na moři
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 107 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč