210. Svačící sedlák
Datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1885
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 51,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč