211. Bruslení v romantické krajině
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně, datace: 20. století
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč