211. Chalupa ve Vrchovině
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 49 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč