211. Podzimní nálada
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 46,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 70 x 61 cm
Konec dražby: 10.05.2021 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč